Giriş Yapılmamış. Giriş Yap - Kaydol

Konuyu Kapat 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OYUN KURALLARI
01-18-2013, 09:33 PM (Bu konu en son: 02-04-2013 tarihinde, saat: 09:52 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: Admin.)
Yorum: #1
OYUN KURALLARI
1-Hile kullanan hesap süresiz kapatılır.

3-Küfür hakaret eden çar küfürün derecesine göre ban atılır.

4-Bayan karakterlere her türlü taciz hakaret rahatsızlık vermek ban sebebdir.

5-Oyun içindeki varlıklarınızın sorumluluğu size aittir SOYULDUM ÇARIM ÇALINDI İTEMİM ÇALINDI GİBİ SEBEBLERLE OYUN YETKILİLERİNDEN YARDIM TALEP ETMEYİNİZ!

6-GM ismine benzer isim kullanmak yasaktır hesap süresiz kapatılır.

7- Oyun içinde gerçek para ile ticaret yapmak süresiz ban sebebidir ALANDA SATANDA süresiz banlanır .TAKAS yapan kişiler tum sorumluluğu kendine aittir.

8-Oyun içinde sürekli yazıp lag a sebebiyet vermek CHAT ban olmanıza neden olur

9- Herhangi bir şekilde reklam yapmak hesap süresiz kapatılır.

10-Yöneticilerle kaba ve hakaret içerikli konuşma hesap süresiz kapatılır.

11-Oyundaki bir hatadan yada açıktan dolayı menfaat elde etme ve yönetime bildirmeme hesap süresiz kapatılır.

12-Kimse keyfi olarak banlanmamaktadır. Banlananlara destek olmak, taraf olmak hesap süresiz kapatılır.

13-Hesabınızın güvenliği tamamen size aittir. Soyuldum, kardeşim girmiş, arkadaşım girmiş gibi mazeretlerle gelmeyin hesap süresiz kapatılır.

14-Elinde geçerli bir kanıt olmadan COK ÖNEMLİ bir suçtan oyuncuyu suçlamak, aşağılamak hesap süresiz kapatılır.

15-Uzaklaştırılan hesabını savunmak için yeni hesap açarak itirazda bulunmak hesap süresiz kapatılır.

16-Oyun içinde her türlü din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmak kesinlikle yasaktır, hesabınız süresiz kapatılır.

17-Yasalarla belirlenmiş terör örgütleri hakkında propaganda ve mesajlar kesinlikle yasaktır, hesabınız süresiz kapatılır.

18-Siyasi içerikli mesajlar karakter isimleri lonca isimleri kullanmak kesinlikle yasaktır, hesabınız süresiz kapatılır.
kullanıcının tüm mesajlarını bul
Konuyu Kapat 

Bu Konudaki Yorumlar
OYUN KURALLARI - [TL]FEDERAL - 01-18-2013 09:33 PM

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi